SAVA Cup · První cyklistický turnaj Huiyang

• 1. prosince 2019 Guangdong Tourism and Culture Festival a 10. (Huizhou) Dongpo Cultural Festival, SAVA Cup · První soutěž Huiyang Bicycle Competition odstartovala s vášní na Jinqiu Avenue, Qiuchang Street, Huiyang District, Huizhou. V čínské historii se sešlo téměř 700 jezdců. Huiyang, slavné kulturní město na podzim, sleduje rychlost a vášeň a zažívá dokonalou kombinaci kultury, turistiky a sportu v Qiuchang!
  • SAVA Cup·První soutěž Huiyang Bicycle Competition se skládá ze 3 částí, a to soutěže dospělých, čestné jízdy a soutěže dětských aut. Mezi nimi je soutěžní část pro dospělé závodem na kolo. Trať se nachází na Jinqiu Avenue, Qiuchang Street, s délkou každého kola. 4 kilometry jsou na cestě mírná stoupání a klesání, která prověřují především schopnost řidiče sprintovat na rovných silnicích. Je to vzájemný souboj o sílu.

Po nabité konkurenci byla konkurence tří hlavních skupin vyrovnaná a tým SAVA předvedl skvělé výkony! V silničním závodě mužů na 52 km, který byl nejkonkurenceschopnější, se SAVA tým Ma Zequan ujal vedení a létal sólo a úspěšně vyhrál šampionát. V silniční skupině žen byl SAVA tým Fu Shiqi ještě lepší ve skupinovém sprintu, když vyhrál 24KM. vítězka silniční skupiny žen; závěrečného šampiona v horské skupině mužů na 32 km vyhrál Hong Kunhong.